Rozszerzona Gwarancja

Rozszerzona Gwarancja

Zapewniamy kilka wariantów ochrony kompleksowo obejmujących wszelkie rodzaje sprzętów elektronicznych i gospodarstwa domowego.

Ubezpieczenie Rozszerzona Gwarancja (PG):

Ubezpieczenie gwarantuje pokrycie kosztów naprawy urządzenia (w tym koszt robocizny i części zamiennych), które uległo awarii. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się po upływie gwarancji producenta.

Ubezpieczenie Przypadkowe Uszkodzenie (PU):

Chroni przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, uszkodzeń mechanicznych spowodowanych czynnikami zewnętrznymi. Ubezpieczenie działa od dnia zakupu.

Ubezpieczenie Gwarancja Naprawy (GN):

Produkt pakietowy, który chroni urządzenie zarówno od skutków awarii i nieszczęśliwych wypadków. W przypadku wystąpienia zdarzenia skutkującego awarią bądź uszkodzeniem sprzętu w ramach ubezpieczenia oferujemy bezpłatną naprawę sprzętu, a w przypadku braku możliwości naprawy, wymieniamy sprzęt na nowy.

Ubezpieczenie Bezpłatne Naprawy (BN):

Ubezpieczenie daje możliwość naprawy wszystkich stacjonarnych sprzętów AGD/RTV/IT, które uległy awarii i nie są starsze niż 6 lat. Ubezpieczenie oferuje bezpłatny dojazd technika, ekspertyzę sprzętu oraz pokrycie kosztu robocizny.

Ubezpieczenie Ochrona wyświetlacza (PUE):

Obejmuje ochronę wyświetlacza telefonu komórkowego, smartfona, nawigacji lub tabletu od nagłego i nieprzewidzianego uszkodzenia mechanicznego wyświetlacza, polegającego na jego stłuczeniu, zarysowaniu, wgnieceniu lub pęknięciu, uniemożliwiającego jego funkcjonowanie.

Skontaktuj sie z nami!