O nas

Coś na każdy gust i każdy budżet…

Sklep RTV AGD ELDOM to Sklep ze sprzętem RTV i AGD w miejscowości Ząbkowice Śl., to miejsce, z którym znajdziesz doskonałe okazje i wysmakowaną ofertę. Od 1995 roku dajemy naszym klientom bogaty wybór artykułów RTV, AGD oraz IT w przystępnych cenach. Nasza Firma cieszy się uznaniem wciąż rosnącego grona stałych Klientów oraz zaufaniem do naszych sprzedawców, do których mogą Państwo zwrócić się z każdym problemem dotyczącym sprzętu, promocyjnych ofert bądź w celu uzyskania dodatkowego rabatu.

Nasza firma współpracuje z niemal wszystkimi działającymi w Polsce producentami i importerami. Wciąż udoskonalamy i rozszerzamy oferowane usługi, aby nasza oferta obejmowała większość obecnych na rynku marek produktów, dając naszym Klientom jak największą możliwość wyboru z asortymentów dostępnych w Polsce.

W trosce o pełną satysfakcję naszych Klientów

Staliśmy się partnerem sieci sklepów  NEOPUNKT. Naszym celem jest dotarcie z ofertą do wszystkich osób, które chcą mieć w bliskiej odległości dostęp do najnowszych technologii w korzystnych cenach. Oferujemy Klientom zarówno sprzęt podstawowych branż AGD, RTV, FOTO, GSM, IT jak również specjalnie dedykowaną ofertę produktów komplementarnych, akcesoriów czy środków czystości.

Nasi doświadczeni sprzedawcy

Służą pomocą w wyborach Klientów, zapewniają fachowe porady oraz gwarantują wysoki standard obsługi, dopasowany do oczekiwań Klientów.

Nasz Sklep oferuje bogaty pakiet usług około sprzedażowych takich jak: transport zakupów, montaż zakupionego sprzętu czy atrakcyjne pakiety gwarancyjne. Z myślą o jak największym komforcie dokonywania zakupów stworzyliśmy dla naszych stałych Klientów możliwość zakupu „na zamówienie” wybranego modelu lub marki produktu, który w danym momencie nie jest dostępny w naszej ofercie.

Na terenie Ząbkowic Śl. i okolic zapewniamy bezpłatną dostawę zakupionego sprzętu oraz odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 

W stale rosnącej ofercie mamy coś na każdy gust i każdy budżet. Dzięki temu oferujemy opcje, których po prostu nie znajdziesz nigdzie indziej. Odwiedź nasz Sklep aby zobaczyć pełny wybór naszych produktów.

Skontaktuj sie z nami!