Sedziba firmy:
Sklep RTV AGD ELDOM
Elżbieta Przepiórka
ul. 1 Maja 5
57-200 Ząbkowice Śląskie

Sklep czynny:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9:00-18:00
w sobotę
w godzinach: 9:00-14:00
Telefon: (074) 815 19 91
Fax: (074) 815 74 65 (czynny całą dobę)

Eldom - Sklep Sklep RTV AGD Eldom, Ząbkowice Śląskie, 1 Maja 5
Powered by TargeoR | AutoMapaR

 

Sklep RTV AGD ELDOM powstał w roku 1995. Nasza Firma cieszy się uznaniem wciąż rosnącego grona stałych Klientów oraz zaufaniem do naszych sprzedawców, do których mogą Państwo zwrócić się z każdym problemem dotyczącym sprzętu, promocyjnych ofert bądź w celu uzyskania dodatkowego rabatu.

Nasza firma współpracuje z niemal wszystkimi działającymi w Polsce producentami i importerami. Wciąż udoskonalamy i rozszerzamy oferowane usługi, aby nasza oferta obejmowała większość obecnych na rynku marek produktów, dając naszym Klientom jak największą możliwość wyboru z asortymentów dostępnych w Polsce.

Z myślą o jak największym komforcie dokonywania zakupów stworzyliśmy dla naszych stałych Klientów możliwość zakupu "na zamówienie" wybranego modelu lub marki produktu, który w danym momencie nie jest dostępny w naszej ofercie.

Na terenie Ząbkowic Śl. i okolic zapewniamy bezpłatną dostawę zakupionego sprzętu oraz odbiór zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W bezpłatną dostawę nie jest wliczone wnoszenie
i znoszenie sprzętu powyżej 20 kg.

 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od dnia 1 sierpnia 2013 r. jesteśmy Partnerem Programu "Ząbkowcka Rodzina", w ramach którego Rodziny Wielodzietne, posiadające kartę Ząbkowickiej Rodziny mogą korzystać z wielu zniżek i rabatów przy zakupie sprzętu w naszym sklepie oraz jego darmowego transportu na terenie całego powiatu ząbkowickiego.

W każdej chwili możesz wysłać do nas e-mail lub fax, a w godzinach od 10:00 do 17:00
od poniedziałku do piątku czekamy na Twój telefon.

 

Zapraszamy na zakupy!

 

 

Zapraszamy na zakupy!